Pražská správa nemovitostí a nákup bytu

Pokud se rozmýšlíme zakoupit byt, obvykle předpokládáme, že nás čeká delší maraton po různých online vyhledávačích případně inzertních serverech, než objevíme některé nabídky a lokality, které by se nám vůbec zamlouvaly.

Jenže tím problémy nekončí. Často je podstatnou překážkou nedůvěryhodnost prodejce  nebo zprostředkovatele naší vybrané nemovitosti, takže přestože vynaložíme na hledání patřičné úsilí, a nakonec si třeba i vybereme, ne vždy, právě kvůli neserióznosti partnera, nakoupíme.

Proto se možná vyplatí nejprve si zvolit spíše realitního partnera, který nám může pomoci jak s vyhledáním vhodné nemovitosti, tak s celou transakcí vůbec. Obecně platí, že nejspolehlivější partneři, jsou ti časem prověření.

Mezi ně patří Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o., působící na realitním trhu od roku 1991. Společnost se zabývá jak prodejem, tak pronájmem vlastních nemovitostí či bytů, nebytových prostor, kancelářských prostor, a podobně.

Právě to, že společnost prodává či pronajímá vlastní nemovitosti a byty, pro nás mnohé zjednodušuje, protože se nemusíme obávat nečekaných zádrhelů a překvapení ze strany původních majitelů, v podobě předkupních práv či exekucí.

V současné době společnost nabízí více než 850 bytů po celé Praze, v Kladně, v Pardubicích, Hradci Králové, ve Slaným a Odolene Vodě. A jaké další výhody bychom mohli zmínit?

Tou první je určitě široká paleta nabídky, do níž nespadají jen byty a domy, ale též komerční prostory nebo třeba sklady. Druhou výhodou bylo již zmíněné přímé vlastnictví všech nabízených nemovitostí.

Co oceníme při realizaci nákupu, je dále kompletní a profesionální servis. Obávat se nemusíme ani ne právě příjemného, nebo dokonce neseriózního přístup. Naopak těšit se můžeme na individuální a profesionální přístup.

Jaké nemovitosti jsou právě v nabídce, zjistíme ze stránek společnosti – www.bytypsn.cz. Byty se zde pohybují ve velmi příjemné cenové relaci, dokonce už kolem 1 100 000 Kč.

Také zde nalezneme poslední ještě volné byty v atraktivní lokalitě Praha 4 – rezidence Jezerka. Volné byty mají výměru od 41m po 94 m2 a čerpat můžeme až do konce prázdnin speciálních slev ve výši 400 000 Kč.

Zdroj foto: www.bytypsn.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>