Rezidence Korunní

Koho láká nejen luxusní bydlení kousek od centra, ale i exkluzivní lokalita, kde bydlí celebrity, pak by ho mohl zaujmout projekt Rezidence Korunní. Toto nadčasové bydlení je situováno v klidné části Prahy, kde nechybí dostatek klidových a odpočinkových zón, ani zeleně.

Jednotlivé byty tvoří specifický čtvercový půdorys, který je vyplněn příjemnou zelení, relaxačními zónami, lavičkami i vodní plochou. Sousední projekt Rezidence Korunní dvůr může také sloužit k relaxaci po náročném pracovním dni. Navíc je okolí projektu Rezidence Korunní obklopeno řadou parků a odpočinkových zón.

Projekt Rezidence Korunní je realizován na rozhraní Prahy 10 a Prahy 3, konkrétně na Vinohradech, a stojí za ním tým světových architektů a bytových designérů zvučných jmen. Byty vynikají nadstandardním vybavení skloubeným s jedinečným vzhledem, a jsou ideálním místem jak pro život vlka samotáře, tak pokojný rodinný život.

Mezi byty rezidence Korunní můžeme efektivně vyhledávat, podle našich předvolených kritérií. Podle toho zda je pro nás rozhodující, cena, rozměry, orientace bytu, patro a podobě. Byty na Vinohradech od Sekyra Group jsou rozděleny do tří částí – jedná se o části Boulevard, Villa a Industrial.

Co se týká v úvodu zmíněných celebrit, v této lokalitě nalezneme byty módní návrhářky Beaty Rajské, České miss z roku 2004 Jany Doležalové nebo třeba fotbalisty Patrika Bergera.

To, že nákup bytu v této lokalitě je vynikající investicí, ani nemusí být řeč. Ostatně jako další výhodu můžeme uvést i vzdálenost do centra, kde jsme automobilem za pouhé 4 minuty jízdy a napojení na pražské výpadovky je samozřejmostí.

Pokud v rámci zeleného přístupu k životu volíme raději cestu městskou dopravou, potěší nás, že vzdálená není ani tramvajová zastávka Orionka, Vinohradská vodárna a stanice metra trasy A – Flora.

Pokud bychom rádi, aby rezidence Korunní byla i naší adresou, potom bychom se měli podívat na stránky projektu korunnirezidence.cz, a třeba pomocí interaktivní mapy pro nás najít ideální byt.

Mapa funguje i jako aktuální znázornění prodeje bytů, neboť po najetí myší, do části rezidence, se nám zobrazí, kolik bytů je v daném bloku ještě volných a kolik jich už bylo prodáno.

Zdroj foto: www.korunnirezidence.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>