Expandujete? Jak zařídit sklad?

Provozujete eshop nebo jinou společnost, která potřebuje skladové prostory? Říkáte si, že byste vaše podnikání mohli posunout ještě dál? Proč ne, máte-li nápad a dobrý business plán, pusťte se do podnikání ve velkém.

Protože Česká republika začíná být pro mnohé firmy drahá, odcházejí směrem na východ a nechávají za sebou volné prostory. Najít vhodné skladovací prostory tak dnes můžeme najít v každém větším i menším městě.

 

Mnoho podnikatelů se neposouvá vpřed, protože nemají na rozvoj dostatečné finanční prostředky, dnes ale nemusíte mít naspořené peníze. Expandujte díky půjčce. Když s půjčkou budete počítat od počátku investice, nebudete mít problém s jejím splácením a rozvoji nebude nic stát v cestě.

Jak sklad zařídit?

Součástí skladu by mělo být i dostatečné množství úložných prostor. Pořídit bude potřeba regály, police, pojízdné paletové regály, stohovací plastové a kovové přepravky, boxy, bedny apod. Na škodu určitě nebude ani manipulační technika JUNGHEINRICH, díky které nebudete muset tahat zboží z těžko přípustných míst ručně.

Při zařizování skladových prostor nezapomeňte, že v nich budou pracovat lidé a je tak potřeba pamatovat i na to, kam ukládat osobní věci a kde budou uloženy běžně používané pracovní věci jako obuv apod.

Samozřejmostí by mělo být i sociální zařízení a potěší i kout, kde si vy i zaměstnanci budete moct uvařit kávu.

Zařizování skladových prostor není levnou záležitostí, a tak si dobře promyslete i zdánlivé maličkosti, jako je osvětlení prostor. Pro velké prostory jako je sklad vhodné led trubice na osvětlení velké plochy. LED trubice lze použít všude tam, kde svítí klasické fluorescentní zářivky a mají vyšší poměr měrného světelného výkonu. Vyšší ceně LED zářivek odpovídá životnost žárovek, která se počítá na desetitisíce hodin.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>