Expandujete? Jak zařídit sklad?

Provozujete eshop nebo jinou společnost, která potřebuje skladové prostory? Říkáte si, že byste vaše podnikání mohli posunout ještě dál? Proč ne, máte-li nápad a dobrý business plán, pusťte se do podnikání ve velkém.

Protože Česká republika začíná být pro mnohé firmy drahá, odcházejí směrem na východ a nechávají za sebou volné prostory. Najít vhodné skladovací prostory tak dnes můžeme najít v každém větším i menším městě.

 

Mnoho podnikatelů se neposouvá vpřed, protože nemají na rozvoj dostatečné finanční prostředky, dnes ale nemusíte mít naspořené peníze. Expandujte díky půjčce. Když s půjčkou budete počítat od počátku investice, nebudete mít problém s jejím splácením a rozvoji nebude nic stát v cestě.

Jak sklad zařídit?

Součástí skladu by mělo být i dostatečné množství úložných prostor. Pořídit bude potřeba regály, police, pojízdné paletové regály, stohovací plastové a kovové přepravky, boxy, bedny apod. Na škodu určitě nebude ani manipulační technika JUNGHEINRICH, díky které nebudete muset tahat zboží z těžko přípustných míst ručně.

Při zařizování skladových prostor nezapomeňte, že v nich budou pracovat lidé a je tak potřeba pamatovat i na to, kam ukládat osobní věci a kde budou uloženy běžně používané pracovní věci jako obuv apod.

Samozřejmostí by mělo být i sociální zařízení a potěší i kout, kde si vy i zaměstnanci budete moct uvařit kávu.

Zařizování skladových prostor není levnou záležitostí, a tak si dobře promyslete i zdánlivé maličkosti, jako je osvětlení prostor. Pro velké prostory jako je sklad vhodné led trubice na osvětlení velké plochy. LED trubice lze použít všude tam, kde svítí klasické fluorescentní zářivky a mají vyšší poměr měrného světelného výkonu. Vyšší ceně LED zářivek odpovídá životnost žárovek, která se počítá na desetitisíce hodin.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>