Veletrh Dřevostavby začíná již tento čtvrtek

Technologie dřevostaveb je stále populárnějším způsobem výstavby rodinných domů i veřejných staveb. Právě dřevěným stavbám se věnuje veletrh Dřevostavby 2014, který proběhne již tento týden na výstavišti v Praze-Holešovicích. Souběžně s touto akcí můžete na výstavišti navštívit také veletrhy Windoor Expo, Krby a kamna a Moderní vytápění.

Veletrh dřevostavbyDřevěné stavby či konstrukce a izolace dřevostaveb zde představí přibližně 80 firem. Těšit se můžete nejen na zajímavé stánky jednotlivých firem a jejich prezentace, ale k vidění budou také dva dřevěné domy reálné velikosti. Z dodavatelů dřevostaveb bude možné na veletrhu zhlédnout například expozici společností Haas Fertigbau a Vesper Frames. Firma Vesper Frames zde návštěvníkům ukáže interaktivní expozici svých individuálně projektovaných domů Vesper Homes se stěnami z masivního dřeva.

Kromě výrobců dřevostaveb se na veletrhu představí také dodavatelé materiálů a technologii do dřevostaveb. Na své si přijdou i zájemci o stroje a nástroje pro zpracování a opracování dřeva.

Samozřejmostí je i bohatý doprovodný program, který nabídne celou řadu přednášek a seminářů různé úrovně odbornosti. Na doprovodném programu se podílí jak zástupci firem, tak i odborníci z vysokých škol.

Témata přednášek jsou různá, ale vždy zajímavá a pro návštěvníky přínosná. Nás zaujalo především téma: Energetické systémy pro budovy s vysokou mírou soběstačnosti. Jedná se o přednášku na téma využívání obnovitelných zdrojů energie s ohledem na co největší energetickou soběstačnost domu a bude se konat ve čtvrtek od 15:40 do 16:10.

Kdy je možné veletrh navštívit? Veletrh Dřevostavby 2014 se koná ve dnech 6. – 9. 2. 2014 na výstavišti v Praze-Holešovicích.

6.2. Čtvrtek – 10:00 – 18:00 h

7.2. Pátek – 10:00 – 18:00 h

8.2. Sobota – 10:00 – 18:00 h

9.2. Neděle – 10:00 – 16:00 h

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>