Chcete ekologicky topit už letos? Využijte akci na švédské tepelné čerpadlo

Toužíte po domácím klidu s příjemným teplem v každém koutku? Toto přání Vám splní tepelné čerpadlo, díky kterému budete topit levněji, navíc bez práce a starostí se sháněním paliva.

Březen až květen 2016 je ideální doba na objednávku, protože v IVT vyhlásili akční ceny! Švédská tepelná čerpadla IVT vytápějí a ohřívají vodu už ve více než 11 000 objektech v celé České republice, od malých rodinných domů až po rozsáhlé provozy. Nyní seženete nejúspornější tepelná čerpadla vzduch/voda i země/voda, jaká jsou na trhu, opravdu výhodně.

teplo domova

Hlavní přednosti tepelných čerpadel vzduch/voda

V porovnání s elektrickým nebo plynovým topením mají tepelná čerpadla vzduch/voda nižší provozní náklady. Snadno se instalují a jsou také levnější než tepelná čerpadla, která potřebují vrty. Potěší i vyznavače koupání na vlastní zahradě, protože mimořádně dobře vytápějí sezónní bazény.

Vyberte si například tepelné čerpadlo IVT Air X, které odebírá teplo z venkovního vzduchu. V přísném testování dosáhlo nejvyššího topného faktoru a označení A+++. Úspory jsou nejvýraznější při napojení na nízkoteplotní podlahové vytápění, což je aktuálně cenově zvýhodněno: při odběru tepelného čerpadla IVT Air X včetně podlahového topení Getasystem získáte slevu 16 %. Zařízení rovněž klimatizuje, je prostorově nenáročné a obsloužíte ho i chytrým telefonem. Po rozšíření řídí až 4 topné okruhy, ohřev bazénu a solárního systému.

Kdy použít tepelné čerpadlo země/voda

Tepelné čerpadlo vzduch/voda se hodí téměř všude. Vyhněte se mu pouze, bydlíte-li v chladné oblasti (na horách), a pokud Vaše zahrada umožňuje položení plošného kolektoru. Zde raději instalujte tepelné čerpadlo země/voda s nižší spotřebou elektřiny a delší životností. I takové je na jaře 2016 zlevněné až o 17 %, konkrétně model IVT Geo 312C.

S tepelným čerpadlem země/voda ušetříte okolo 30 % elektřiny oproti majitelům tepelných čerpadel, která využívají teplo ze vzduchu, a potěší Vás také jeho dlouhá životnost. Pouze si dopředu naplánujte rozmístění případných dalších staveb na zahradě, aby se jim plošný kolektor mohl vyhnout.

K návrhu tepelného čerpadla využijte online formulář.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>